Cariere/Joburi

PRELUCRATORI PRI ASCHIERE
( strungari, frezori, bohrwerkerişti )

Responsabilitati:
  • Efectuarea operatiilor de aşchiere pe maşini unelte clasice sau CNC, conform cu documentaţia tehnică.
Cerinte:
  • Sunt necesare cunostiinte de desen tehnic;
  • Minimă experienţă
  • Postul implică executarea de piese unicat şi serie mică
  • Persoane responsabile, serioase cu spirit de echipa
Beneficii oferite:
  • Salariu motivant.
  • Se ofera conditii bune de lucru, activitate intr-un singur schimb.
  • Bonuri de masa, prime de Craciun si de Paste.
  • Zilele libere (sarbatorile legale) sunt plătite.
  • Concediu minim 21 zile lucrătoare.

LACATUSI MONTAJ CU MINIMA EXPERIENTA.

  • Efectuarea operatiilor de polizare, pilire, ajustare, asamblare si montaj conform cu documentatia tehnica.
Cerinte:
  • Sunt necesare cunostiinte temeinice de desen tehnic;
  • Postul implica montaj de ansamble si subansamble;
  • Experienta constituie un avantaj

utilaje complexe
unelte pneumatice
lanturi cu role
lichidari stocuri